KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 8135624
nr 813 5624
Tusch
P. Fleischman, nakenmodell, signerad, motivets mått: 28x40
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:49:09
400 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
500 kr